فایل word آشنایی با گیاه تیموتی

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word آشنایی با گیاه تیموتی دارای 125 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word آشنایی با گیاه تیموتی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

 تیموتی , بومی قاره اروپا و آسیا است . این گیاه از شمالی‌ترین نقطه نروژ تا جنوب الجزایر یافت می‌شود . تیموتی , گراس علوفه‌ای فصل سرد است که به طور وسیع در نواحی سرد و مرطوب ایالات متحده , کانادا و اروپا کشت می‌شود . این گیاه جز قبیله Agrosideae بوده و تنها گونه موجود در جنس phleum بوده که اهمیت اقتصادی دارد . این گونه گیاهی پر محصول , خوش خوراک و دارای عمر طولانی است . تیموتی همراه با گیاهان علوفه‌ای خانواده لگوم به خوبی رشد می‌کند و کاشت و برداشت آن آسان است . در اوایل قرن هیجدهم ,‌این گیاه در ناحیه new England ایالات متحده کشت می‌شده ودرابتدا به آن herd sgrass می‌گفتند . این بدان سبب بوده که این گیاه برای اولین بار توسط فردی به نام تخاد اثقی به صورت زراعی درآمد .
فردی به نام linothy hanson استفاده از آن را ترویج کرد و نام انگلیسی فعلی این گیاه به نام این شخص اشاره دارد . در فاصله سالهای 1870 تا 1910 تیموتی همراه با یولاف زراعی خراک اصلی اسب‌ها بود که منبع اصلی نیرو در مزارع به شمار می‌رفتند . از اوایل قرن هیجدهم به بعد , تیموتی در چراگاه‌ها کشت گردیده است و از آن زمان تا کنون نقش بسیار مهمی در تولید علوفه در ایالات متحده دارد .

لینک کمکی