فایل word پروژه مالی طراحی سیستم حسابداری شرکت پیمانکاری آب و فاضلاب

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word پروژه مالی طراحی سیستم حسابداری شرکت پیمانکاری آب و فاضلاب دارای 69 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word پروژه مالی طراحی سیستم حسابداری شرکت پیمانکاری آب و فاضلاب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

مقدمه

شرکت سهامی عام نمونه (در شرف تأسیس) طراحی سیستم اطلاعاتی خود را به ما واگذار می‌نماید و از ما خواسته می‌شود که با توجه به طبیعت فعالیت شرکت موردنظر (شرکت در زمینه تولید و فروش فرش ماشینی به فعالیت خواهد پرداخت) و حجم معاملات مختلف, تعداد کارمندان و ظرفیت شرکت سیستمی طراحی شود که با توجه به اصل فزونی منافع جو مخارج وظایف زیر را به نحو احسن انجام دهد:

1ـ کلیه اطلاعات مورد نیاز مدیران را برای انجام امور شرکت فراهم نماید. 2ـ گزارش نتایج عملیات شرکت را برای ذینفع (سهامداران, بستانکاران, بانکها و … ) تأمین کرده و در اختیار آنان قرار دهد. 

3ـ نحوه و ترتیب ثبت و گزارش اطلاعات به طور کارآ و مؤثر باشد.

4ـ اندازه‌گیری و سنجش اشکال مختلف عملیات سازمان را در برگیرد. 

5ـ کنترلهای داخلی را فراهم ناید تا به بهترین نحو از اشتباهات, سو استفاده‌ها و تقلبات جلوگیری نماید. بطور کلی سلسله مراتب ویژگیهای کیفی اطلاعات حسابداری خواسته شده را به شکل نمودار صفحه 2 نشان می‌دهیم.از آنجایی که چارت (نمودار) سازمانی از نکات قابل توجه در طراحی سیستم حسابداری می‌باشد (به منظور اعمال کنترلهای داخلی لازم و توسعه هماهنگ و روابط متقابل تشکیلات مختلف شرکت) 

اولین سازمان یا تشکیلات اداری برای اداره امور مربوط به آب در کشور باعنوان بنگاه مستقل آبیاری تاسیس و ضوابط و مقررات و اختیارات این تشکیلات در اردیبهشت 1322 به تصویب رسید. در اسفند ماه 1342 لایحه قانونی راجع به تأسیس وزارت آب و برق مورد تصویب قرار گرفت و بر مبنای آن, بنگاه مستقل آبیاری نیز جزئی از تشکیلات این وزارت گردید.

لینک کمکی