فایل word فرایند ساخت سیستم نرم افزاری محاسبه حقوق

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word فرایند ساخت سیستم نرم افزاری محاسبه حقوق دارای 107 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word فرایند ساخت سیستم نرم افزاری محاسبه حقوق  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

فهرست

فصل اول : تاریخچه نرم افزارهای پروژه
مقدمه    11
تاریخچه زبان دلفی    13
تاریخچه    20
چارت سازمانی    23
حوزه های عملکرد شرکت نوآوران مبانی پرداز
فصل دوم: مراحل ساخت پروژه
مراحل ساخت پروژه    24
مشکلات موجود قبل از ایجاد پروژه    34
مزایای ایجاد پروژه    35
عوامل موجود در پروژه    35
چگونگی ایجاد پروژه    36
ایجاد و راهبری پایگاه داده و فایل های داده ای    37
فصل سوم:تشریح پروژه
تشریح پروژه    41
ثبت پرسنل    45
ثبت سمت    49
ثبت سمت پرسنل    52
ثبت مزایا    55
ثبت کسورات    58
ثبت بیمه    61
تقویم کاری    62
تعطیلات رسمی    65
تعریف کاربر    66
سطح دسترسی    69
بخش ساعت ورود و خروج    70
ماموریت    74
مساعده    77
غیبت    79
تاخیر‏های مجاز    82
پرداخت حقوق    85
جستجو    89
نتیجه گیری    90
پیشنهادات    91
منابع    92


چکیده

این پروژه  شامل مراحل ساخت یک سیستم نرم افزاری محاسبه حقوق یک شرکت است که در آن از زبان های SQL  و Delphi استفاده شده است که در حال حاضر از زبان های رایج برای ایجاد پایگاه داده است. که ما با استفاده از زبان SQL پایگاه داده مردنظر را ایجاد کرده و تمام مراحل برنامه نویسی آن و کارهای را که سیستم باید انجام دهد را با استفاده از  Delphi شبیه سازی می کنیم. در این پروژه سعی شده است حدالامکان از حجم کار حسابداری بصورت دستی که بخش عمده ای از کارها در این بخش انجام می شود کاهیده و بتوان بصورت الکترونیکی و با امنیت بالا این بخش را اداره کرد.

مقدمه

چند سالی است که از دیجیتالی شدن و اینترنتی شدن زندگی صحبت می‌کنیم به طوری که می‌توان گفت دنیای ما در حال عوض شدن و تغییر به دنیایی دیجیتالی است در تمام اعمال و کردار روزانه ما نشانه‌هایی از میل به این دنیای جدید دیده می‌شود.  هر روزه از بهداشت و پزشکی الکترونیکی و دیجیتالی گرفته تا آموزش و شهر و دولت الکترونیک و کارت‌های هوشمند و پول الکترونیک و ... صحبت می‌شود. البته در بعضی از موارد هم کار از صحبت کردن می‌گذرد و برخی از این نشانه‌های دیجیتالی و اینترنتی شدن را به عینه در زندگی روزمره‌مان  مشاهده می‌کنیم. باپیشرفت صنعت الکترونیک و مدرن شدن ابزارها و وسایل باعث شده است که دنیای امروزی از فناوری الکترونیکی بیشتر استفاده کند و تا بتواند حدالامکان کار کردن را آسان کنند و دنیای کامپیوتر و ارتباطات الکترونیکی از این امر مستثنا نیستند.
امروزه بیشتر شرکت ها و ادارات دولتی و کارخانجات از سیستم های الکترونیکی برای سریعتر و بادقت انجام گرفتن کارای روزانه خود استفاده می کنند که باعث بهینه شدن زمان ,کاهش خطاهای انسانی , افزایش کارایی ,افزایش کارآوری و.... می شود و  منجر  شده است که بیشتر کشورهای در حال توسعه از سیستم الکترونیکی استفاده کنند. دراین پروژه ما سعی کرده ایم که سیستم حسابداری یک شرکت را به صورت الکترونیکی انجام دهیم که بتوانیم کمی از مشکلاتی که در زمینه حسابداری وجود دارد را حل کنیم .


منابع
1.    کتاب آموزش  SQL سرور نویسنده:  وی مایر- ساوتل  مترجم : پریسا گوهری
2.    WWW. VIKIPEDIA.COM
3.    WWW.RelaxihA Forums.com
4.    SQLSERVER.COM  WWW.

لینک کمکی