فایل word بررسی مدیریت مالی , حسابداری

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word بررسی مدیریت مالی , حسابداری دارای 58 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی مدیریت مالی , حسابداری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

مقدمه:
از شرکت قند اصفهان اطلاعات دقیقی راجع به تاریخچه ی این شرکت در دسترس نبوده است. اما این شرکت جز شرکتهای سهامی بوده است و در تمام سال های 81 و 82 و 83 مالیات داشته و هیچ گاه معاف از مالیات نبوده است و شرکت قند بیستون که در تهران - منطقه 3- شریعتی - بالاتر از تقاطع میرداماد - ک بهشت یک – پ واقع است فعالیت شغلی اش حول محور غذایی : قند و شکر – تولید می باشد این شرکت هم جز شرکت سهامی می باشد و این شرکت هم در تمامی سال ها اعم از سال 81 و 82 و 83 هیچ گاه از فعالیت مالیاتی برخوردار نبوده است و در تمام سال ها مالیات پرداخت کرده است. شرکت قند پارس هم که جز شرکت های سهامی می باشد با مدیریت آقای نجاران به فعالیت مشغول است این شرکت در تهران منطقه 6 – مطهری ( تخت طاووس ) – خ کوه نور – خ یکم – پ 28 مشغول به کار می باشد. این شرکت در تمامی سال های 81 و 82 و 83 از معافیت مالیاتی برخوردار بوده است.

گزارش از قند اصفهان ( تحلیل کارشناس بورس) :
در فهرست سهامداران عمده این شرکت نام صبا تامین دیده می شود که تقریباً نکته منفی برای این سهم محسوب می شود .

لینک کمکی