فایل word بررسی برق مجتمع مسکونی شهدای سوم خرداد ناجا

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word بررسی برق مجتمع مسکونی شهدای سوم خرداد ناجا دارای 77 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی برق مجتمع مسکونی شهدای سوم خرداد ناجا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

 

 بخشی از فهرست مطالب پروژه فایل word بررسی برق مجتمع مسکونی شهدای سوم خرداد ناجا

اعلام حریق

مقدمه

طراحی سیستم

انواع سیستم

انواع دتکتورها

محل قرار گیری و فاصله لازم دتکتورها

سطح پوشش دتکتورها

دتکتورهای دودی

شستی های اعلام حریق و مکان نصب آنها

آژیر صوتی اعلام حریق

کنترل پانل

منبع تغذیه

زون بندی سیستم

سیم کشی

و…

 

مقدمه

آتش سوزی از حوادثی است که در هر لحظه امکان وقوع دارد , و بر اثر آن خسارت های جانی ومالی بر افراد یا موسسه و کارخانجات وارد می شود. آمارهایی که مکرراً انتشار می یابد معرف خسارت عظیم و تلفات زیادی ناشی از آتش سوزی هاست . اغلب بی مبالاتی و عدم توجه و بی دقتی در کار موجب ایجاد حوادث ناشی از آتش سوزی می شود و چه بسا با پیش بینی های لازم بتوان جلوی بسیاری از این تلفات را گرفت نتایج بررسی آمارهای منتشره از طرف کشورهای مختلف نشان می دهد که قریب  ?? الی ?? درصد آتش سوزی های  قابل پیش بینی و پیشگیری هستند و برای ?? درصد بقیه حریق های غیر قابل پیش بینی باید به موثر ترین ادوات و تجهیزات آتش نشانی روز که همواره در حال تحویل وتکامل است , مجهز شد تا خسارت به حداقل ممکن برسد یکی از راههای پیش گیری از آتش و آتش سوزی نصب و بکارگیری سیستم اعلا حریق در محل می باشد این سیستم قبل از مشتعل شدن آتش خبر از وقوع آن داده تا بتوان قبل از هر گونه خسارت عمده اقدام به اطفا حریق نمود. یک طرح خوب از سیستم های اعلام حریق باید طوری باشد که تمام منطقه و ناحیه مورد نظر را بخوبی تحت پوشش قرار داده و محل وقوع آتش را مشخص کرده تا پرسنل در کمترین زمان ممکن در آنجا حضور یافته و اقدام به اطفا حریق نماید.

لینک کمکی