فایل word آشنایی با اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه تا سازه نهایی و بررسی مشکلات سه راه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word آشنایی با اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه تا سازه نهایی و بررسی مشکلات سه راه دارای 58 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word آشنایی با اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه تا سازه نهایی و بررسی مشکلات سه راه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

بخشی از فهرست مطالب پروژه فایل word آشنایی با اختلاط بتن از انتخاب مصالح اولیه تا سازه نهایی و بررسی مشکلات سه راه

توضيحاتي درباره نويسنده مقاله

سوتيتد

متن

ماهيت مساله

پروسه بي عيب ونقص

بتن با تکنيک ضعيف

بتن با تکنيک بالا

ويژگي هاي دقيق سيمان

1- انجمن آزمايش و مصالح امريکا – مترجمه

مخلوط هاي سه تايي

انتخاب مخلوط

عمليات بتن ريزي

ميلگرد گذاري بتن

بتن خود سفت شو

پروراندن بتن

تخصيص حداقل سيمان

پايداري

جنبه هاي خاص بتن پيش ساخته

نتيجه گيري

 

 

مقدمه

آدام نویل یکی از نویسندگان معتبر در رابطه با فن آوری بتن در سطح بین المللی است. وی دارای مدارک.MSC.PHD و DSC  از  دانشگاه لندن و همچنین مدرک DSC از دانشگاه لیدز است. در دوران کار حرفه ای بلند و بر جسته اش, او مهندس هیدرو الکتریک و ایستگاههای نیروی هسته ای بوده, و در دانشکده های زیادی به عنوان ریاست گروه مهندس عمران دانشگاه لیدز, عضو هیئت مؤسس مهندسی و تحقیقات فارغ التحصیلی دانشگاه کالگری ( کانادا) و ریاست دانشگاه داندی در اسکاتلند خدمت کرده است. از سال 1987 دکتر نویل مشاور در امور بتن و سازه بوده و تجربیات قابل توجهی نیز به عنوان یک متخصص در ایالات متحده کپ کرده است. وی نویسنده بیش از 250 مقاله فنی و همچنین نه کتاب درباره بتن, تحلیل سازه و مترهای استاتیک بوده است, معروف ترین کتاب او به نام ویژگی های بتن, به سیزده زبان ترجمه شده و بیش از نیم میلیون نسخه از آن در جهان فروخته شده است. آخرین کتاب او ( 2003 ) به نام نویل و بتن- آزمون انواع رفتارهای بتن است.
سوتیتد:
اکثر مقالات درباره بتن روی یکی از خصوصیات آن توجه دارند, بنابر این تصویر مبهمی از اهمیت پارامترهای گوناگون برای رسیدن به یک سازه بتنی خوب, ارائه می دهند. موضوع این مقاله این است که این هدف با بکارگیری رشته ای عملیات یکپارچه قابل دسترس است و هر کدام از این  عملیات ها بطور خلاصه بررسی شده اند. موارد ذکر شده عبارتند از سیمان در عصر حاضر, انتخاب مواد اولیه برای مخطوط کردن  بتون, استفاده از بیندرها ( ملات) مانند خاکستر بادی و دوده سیلیسی, بتن خود سفت شد و سازه پایدار مقاله حاضر همچنین نگاه هایی به جنبه های خاص بتن پیش ساخته دارد.
متن:
تمام مقالات بتن تنها یک هدف دارند:‌  دستیابی به یک سازه رضایت بخش,‌ یعنی سازه ای که سالم و پایدار باشد. متأسفانه با وجود انتشار هزاران مقالات پژوهشی در سال, در بسیاری از سازه ها,‌ به خوبی که باید باشد نیست. این مقاله قصد دارد تا به توضیح این وضعیت بپردازد.
مقاله حاضر امیدوار است با نشان دادن کم کاری در زمینه ساخت و ساز با بتن بتواند خوانندگان را در  پیشبرد راهکارهای مختلف یا حداقل در نگرش دوباره به قصور در بتن کمک کند.
بنابراین از صمیم قلب از هر گونه کلمات و الفاظ تندی که بکار برده ام, پوزش می طلبم. این مقاله یک جنبه خاص دارد که آن را از دیگر مقالات متمایز می کند و به یک موضوع می پردازد و اهمیت آن را نشان می دهد, این مقاله تمام زوایای ساخت بتن را نشان می دهد.

لینک کمکی