فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

پروژه فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت پی اچ پی ( PHP ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در مای اس کیو ال ( MySQL ) می باشد. دیتابیس پروژه فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها, صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد, ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده, زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php توسط مهندسین این مرکز ( فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php2 ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فایل word وب سایت پذیرش بیمارستان مدل بهینه در php2

لینک کمکی