فایل word بررسی مبحث تولید مثل در حیوانات

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word بررسی مبحث تولید مثل در حیوانات دارای 61 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی مبحث تولید مثل در حیوانات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

یکی از ویژگیهای جانداران که آنها را از موجودات بی جان متمایز می‌سازد , این است که جانداران , تولید مثل می کنند . هر موجود زنده ای سرانجام می‌میرد ؛ چه به علت پیری ؛ چه به علت بیماری ها و چه در اثر حمله شکارچیان تولید مثل برای جبران مرگ است ؛ به طوری که گونه پایدار بماند .
هر نوع موجود زنده‌ای , نوع خاصی تولید مثل دارد . انسانها تولید مثل جنسی  دارند . تقریباً همه جانوران و بسیاری از گیاهان به روش جنسی توید مثل می‌کنند . بعضی از گیاهان و معدودی از جانوران به روش غیر جنسی  تولید مثل می‌کنند و بعضی هم به هر دو روش .
«تولید مثل غیر جنسی » در گیاهان معمول است .
بسیاری از گیاهان می‌توانند با تولید گیاه جدیدی روی خود , تولید مثل کنند . شما ممکن است گیاه گندمی را دیده باشید . در اطراف این گیاه , تعداد زیادی گیاه جدید دیده می‌شود اگر یکی از آنها را بکاریم , به گیاه جدیدی تبدیل می‌شود که به نوبه خود , گیاهان جدیدی به وجود می‌آورد . این , نمونه ای از تولیدمثل غیر جنسی است . در این نوع تولید مثل , یک جاندار , جاندار جدیدی روی خود به وجود می‌آورد .

لینک کمکی