فایل word جدول جادویی اعداد c#

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

مقدمه :
پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  برای طراحی و پیدا کردن جدول جادویی اعداد یا همان Magic box در زبان فایل word جدول جادویی اعداد c#3  آماده شده است, جدول جادویی اعداد به ماتریس ( n * n ) از اعداد گفته می شود که که حاصل جمع تمامی سطر ها و ستون ها و قطر اصلی و قطر فرعی ماتریس با عم برابر باشد. همانند مثال زیر.
 


پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  که توسط مرکز فایل word جدول جادویی اعداد c#2 آماده شده است یک پروژه کامل و مناسب برای درس های دانشگاهی و یک پروژه عالی برای آموزش نحوه کار با ماتریس ها در زبان برنامه نویسی فایل word جدول جادویی اعداد c#3 می باشد. دانشجویان و پژوهشگران با استفاده از این پروژه نحوه کار و پیاده سازی یک پروژه  تحت شبکه صحیح را در زبان برنامه نویسی فایل word جدول جادویی اعداد c#3 یاد می گیرند, پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c# در کمال سادگی و قابل درک بودن برای تمامی دانشجویان و دانش پژوهان داری امکانات کامل و بهینه برای این مبحث می باشد.
توضیحات بخش های پروژه :
پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c# دارای محتویات و بخش های متعددی مانند :
1. گرفتن یک عدد برای تشکیل ماتریس : پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  شما سطر یا ستون مربوط به ماتریس را گرفته و بر اساس الگوریتم  اصلی یافتن جدول جادویی شروع به یافتن ماتریس می کند.
2. نمایش ماتریس نهایی به صورت جدول
3. پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  مثل یک بازی با ریاضی در دوران دبیرستان می باشد و بسیار جذاب و دیدنی می باشد.
4. و...
به همراه پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  :
این پروژه دارای یک داکیومنت 50 صفحه ای متشکل از توضیحات خط به خط سورس کد برنامه می باشد که با مطالعه بخش توضیحات سورس کد آن ( که بین 5 الی 10 صفحه می باشد) تسلط کامل و کافی در پروژه را خواهید داشت.
اجرای پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  :
پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  قابلیت اجرا در نسخه های متعدد فایل word جدول جادویی اعداد c#3 در ویژوال استادیو دات نت ( Visual Studio.Net ) را دارد  و پروژه  را می توان مستقیما از روی فایل اجرایی آن ( exe )  آن اجرا نمود.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در مورد پروژه فایل word جدول جادویی اعداد c#  :
توجه  :  در صورت نیاز و یا برخودر با هرگونه مشکلی شما می توانید با مسئولین وب سایت فایل word جدول جادویی اعداد c#2 تماس حاصل فرمایید و اطمینان داشته باشید که به مشکل شما سریعا رسیدگی خواهد شد و مسئولین پاسخگو می باشند.

لینک کمکی