فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی )

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

پروژه فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی ) با استفاده از زبان برنامه نویسی دلفی ( Delphi ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی ) داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی ) تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها, صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی ) دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد, ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده, زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی ) توسط مهندسین این مرکز ( فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی )2 ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی ) در سایر زبان های برنامه نویسی و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

فایل word فروشگاه طلا و جواهر در Delphi ( دلفی )2

لینک کمکی